Działamy bezpiecznie - COVID-19

26.03.2020

Szanowni Klienci,


Z uwagi na rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 i wprowadzone ograniczenia przez rząd oraz instytucje sanitarne chcielibyśmy przedstawić Państwu działania podjęte w naszej firmie. Wynikają one przede wszystkim z troski o zdrowie naszych pracowników, klientów i dostawców.


Zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych od 16 marca ograniczyliśmy wstęp osób postronnych na teren naszego zakładu produkcyjnego, magazynów, a także do biur i na ekspozycję. Pracownicy zostali wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej. Od 23 marca wprowadziliśmy zmianowy podział pracy. Każdy z działów został podzielony na dwie grupy, pracując rotacyjnie w jednotygodniowym cyklu. Mamy nadzieję, że ten zabieg zminimalizuje ryzyko zakażenia wśród naszej załogi, a w wyniku tego nieuniknione zamknięcie firmy w przypadku podejrzenia wirusa u jednego z pracowników.


Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować negatywny wpływ obecnej sytuacji na bieżącą działalność firmy. Ograniczenie liczby pracowników na jednej zmianie pozwala nam na zachowanie ciągłości produkcji i dystrybucji. Może to niestety wiązać się z niewielkimi opóźnieniami.


Mamy do czynienia z wyjątkową sytuacją w skali globalnej, pokładamy jednak nadzieję i głęboko w to wierzymy, że nasze wspólne wysiłki przeprowadzą nas bezpiecznie przez ten niezwykle trudny okres.


O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.


Dziękujemy i życzymy Państwu dużo sił i zdrowia.
Z wyrazami szacunku,
Właściciele Grospol sp.j.

Do góry