Smart Move - Technologia w odpowiedzi na Twoje potrzeby

18.03.2021

Technologia Smart Move opracowana i wdrożona w Polsce przez Grospol, jest odpowiedzią na potrzeby aktywnych użytkowników, ceniących inteligentne rozwiązania. Jej głównym celem jest usprawnienie siedzenia i odciążenie pleców podczas długiej pracy biurowej. 

Opracowanie inteligentnej technologii Smart Move, wspierającej aktywne siedzenie, pozwoliło na zaprojektowanie wyjątkowego Fotela Smart, który dodatkowo zachwyca stonowaną i komfortową stylistyką. 

Fotel Smart zapewnia podparcie całego kręgosłupa podczas codziennych obowiązków przy biurku, a także w trakcie wychylania czy ruchów skośnych, gdzie ciężar podparcia spoczywa na prawej lub lewej części pleców. Dodatkowo posiada unikalną konstrukcję oparcia i siedziska, które dynamicznie dostosowują się do ruchów użytkownika w fotelu. 

Obecnie praca przy biurku nie wiąże się jedynie z jednostajną pracą przy komputerze. To także obsługa urządzeń biurowych, układanie dokumentów, czy rozmowa z klientem. Ciągły ruch, który może być już wykonywany bez konieczności wstawania z krzesła. 

Smart Move - technologia w odpowiedzi na Twoje potrzeby. 

 

Do góry