Innowacyjne tkaniny z powłoką Virus Protect

19.03.2021

Oferta tkanin obiciowych Grospol poszerza się o tkaninę STRONG posiadającą wyjątkowe właściwości - Virus Protect, zapewniające trwałą ochronę przed wirusami, bakteriami i grzybami. Aktywne cząsteczki zawarte w powłoce tkaniny, wnikają w DNA drobnoustrojów skutecznie je niszcząc i dezynfekując jej powierzchnię.

W obecnych czasach szczególnie ważne jest zachowanie higieny i częste stosowanie środków dezynfekujących. Wsparciem w walce z infekcjami wirusowymi jest także czyszczenie powierzchni mebli, w tym tych tapicerowanych. Tkanina STRONG z powłoką Virus Protect ma za zadanie usunąć z ich powierzchni wszystkie niebezpieczne mikroorganizmy, niwelując tym samym ryzyko infekcji. Redukuje aż 99,9% bakterii, wirusów i grzybów znajdujących się powierzchni tkaniny na krześle czy fotelu biurowym.

Zobacz, jak działa powłoka Virus Protect:

Tkanina STRONG jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i środowiska, co potwierdza certyfikat Oeko-Tex.

Bezpieczeństwo Virus Protect potwierdzają również :

  • Światowa Organizacja Zdrowia (World Health Organization; WHO)
  • Europejska Agencja Chemikaliów ( European Chemical Agency; BPR/ECHA)
  • Agencja Ochrony środowiska Stanów Zjednoczonych ( USA Environmental Protection Agency; EPA)

Tkanina Strong łączy w sobie funkcjonalność, wyjątkowy design i komfort użytkowania. Wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku posiada właściwości łatwoczyczące, gwarantujące czysty fotel przez długie lata. Dodatkowo Strong jest tkaniną przyjazną zwierzętom, dzięki większej odporrności na zadrapania.

Większość krzeseł i foteli marki Grospol daje możliwość zastosowania innowacyjnej tkaniny STRONG. Aby je lepiej poznać, kliknij TUTAJ.

 

Do góry