Futura w udoskonalonej wersji PLUS

19.03.2021

Fotel FUTURA cieszący się ogromną popularnością, został udoskonalony o nowe funkcjonalności PLUS wpływające pozytywnie na jego ergonomię. Nowe możliwości regulacji pozwalają jeszcze lepiej dostosować fotel do swoich potrzeb, dbając tym samym o prawidłową i zdrową pozycję w trakcie pracy przy biurku.

Właściwości fotela Futura Plus:

  1. Regulacja wysokości oparcia w zakresie aż 65 mm z możliwością zablokowania wysokości aż na sześciu poziomach. Fotel Futura Plus polecany jest użytkownikom nawet powyżej 190 cm wzrostu.


 

  1. Regulowany profil lędźwiowy zapewniający właściwą postawę (naturalną lordozę kręgosłupa) z możliwością dopasowania wysokości do użytkownika.

  1. Regulowany zagłówek 3D (wersja 4S Plus) w zakresie wysokości, głębokości i obrotu wokół poziomej osi, zapewnia komfortowe podparcie podczas długiej pracy i chwil odpoczynku.

  1. Regulowane podłokietniki 4D w zakresie wysokości, długości nakładki, odległości od siedziska i kąta położenia nakładki zapewniają prawidłowe ułożenie rąk do pracy przy biurku.

  1. Mechanizm ruchowy Synchro Self SF2, dzięki któremu siedzisko i oparcie jednocześnie wykonują ruch "bujania", a krzesło może zostać zablokowane w każdej wybranej pozycji wychylenia. Mechanizm sam dostosuje opór kołyski do wagi użytkownika. Dodatkowo fotel wyposażony jest w funkcję "Anti-Shock" zapobiegającą przed uderzeniem oparcia w plecy.

 

Fotel Futura Plus dostępny jest w wersji z zagłówkiem (Futura 4S Plus) i bez zagłówka (Futura 3S Plus).

Futura 4S Plus Futura 3S Plus


 

Do góry