Produkty Grospol w konkursie Dobry Wzór 2021

23.08.2021

Z wielką przyjemnością informujemy, że produkty marki Grospol – Fotel konferencyjny Moon Wood i stolik bankietowy Jula Tower Inductive Charger, zakwalifikowały się do kolejnej edycji najstarszego polskiego konkursu wzorniczego – Dobry Wzór.

Od prawie 30 lat Konkurs Dobry Wzór wyróżnia dobrze zaprojektowane produkty. Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz Jury złożone z niezależnych specjalistów wybiera najlepszy dizajn w ponad dwudziestu kategoriach.

 

 

Jula Tower Inductive Charger

Stolik bankietowy zaprojektowany i produkowany w Polsce przez Grospol. Wyposażony w funkcjonalną ładowarkę indukcyjną do bezprzewodowego ładowania smartfonów. Dodatkowo posiada eleganckie wykończenie kolumny wybraną tkaniną. Smukła konstrukcja o wysokości 112,5 cm zapewnia komfortowe użytkowanie.

 

 

Fotel Konferencyjny Moon Wood

Opracowany przez polską markę Grospol ponadczasowy fotel konferencyjny, wyróżniający się stylowym wykończeniem z naturalnego drewna. Profilowane oparcie i siedzisko tapicerowane są wytrzymałą ekoskórą. Precyzyjny mechanizm Tilt umożliwia swobodne kołysanie, a także regulację wysokości siedziska.

 

 

Do góry