Nowa Kolekcja Oslo – Synonim Nowoczesności i Komfortu

10.05.2024

Z dumą prezentujemy najnowszą kolekcję w ofercie – Oslo. To linia produktów, która łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością, idealnie odpowiadając na potrzeby współczesnych przestrzeni pracy i odpoczynku. Kolekcja Oslo obejmuje szeroki wachlarz krzeseł i hokerów, zaprojektowanych z myślą o różnorodnych zastosowaniach – od biur, przez przestrzenie coworkingowe, aż po wnętrza domowe i publiczne, przestrzenie takie jak szkoły czy szpitale.

Wszystkie produkty z serii Oslo charakteryzują się minimalistycznym designem i są dostępne w różnych konfiguracjach – z klasycznymi czteronożnymi stelażami, jezdnymi podstawami krzyżakowymi, oraz w wersjach z tapicerowanymi siedziskami zwiększającymi komfort użytkowania.

Szczególną nowością w kolekcji są hokery Oslo, dostępne w dwóch wysokościach (65 cm i 75 cm), które mogą być wyposażone w stelaże w czterech kolorach. Dzięki temu łatwo dopasować je do każdego wnętrza, zapewniając jednocześnie wygodę i funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Materiały użyte do produkcji mebli z kolekcji Oslo to głównie wysokiej jakości tworzywa technopolimerowe odporne na promieniowanie UV oraz intensywne użytkowanie, co czyni je idealnym wyborem zarówno do wnętrz, jak i do bardziej wymagających środowisk, takich jak placówki medyczne czy edukacyjne.

Nowa kolekcja Oslo jest już dostępna w sprzedaży i obejmuje krzesła i hokery z różnymi opcjami personalizacji, co pozwala Klientom na stworzenie idealnie dopasowanego wyposażenia do swoich przestrzeni. Grospol zapewnia także pełną obsługę posprzedażną, w tym trzyletnią gwarancję i serwis "od drzwi do drzwi", aby maksymalnie uprzyjemnić doświadczenie użytkowników.

Poznaj całą kolekcję Oslo od marki Grospol TUTAJ

Do góry